کانون تخصصی یوگا حضور

کانون یوگا حضور ، تاسیس 1379 به سرپرستی شیدا گودرزی ، تحت نظر فدراسیون 

اساتید و مربیان ورزش یوگا در سالن‌های ورزشی در شهر کرج همگی در کانون یوگا حضور به آموزش و تعلیم هنرجویان جوان خود می‌پردازند و این هنرجویان در سنین مختلفی قرار دارند که در دسته‌بندی‌ها و رده سنی‌ها گوناگون در جلسات تمرین کانون یوگا حضور ثبت‌نام می‌کنند تا به‌صورت متحدالشکل و تخصصی آموزش‌ها را از نزدیک دنبال نمایند. 
هنرجو زمانی که می‌خواهد تأثیر ورزش یوگا را ببیند باید به باشگاه یوگا در کرج که از بهترین و متخصص‌ترین مجموعه‌های ورزش یوگا در ایران است مراجعه نماید. این مجموعه برای خانم‌ها و آقایان عزیز برترین بسته‌های جامع آموزش ورزش یوگا را ارائه می‌نماید
مرکز تخصصی یوگا حضور بهترین باشگاه یوگا در کرج، دارای کادری مجرب، مربیان حرفه ای، محیطی آرام ،امکانات و تجهیرات به روز و پیشرفته آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز ساکن استان البرز میباشد.

خدمات ما شامل:

  • مدیتیشن 
  • مراقبه
  •  ورزش یوگا
  • ورزش یوگا برای لاغری
  • پیلاتس

این تنها مواردی نیست که یوگا حضور را به عنوان بهترین باشگاه یوگا در کرج برجسته کرده است. بلکه ما به عنوان سرآمد باشگاه یوگا ، تنها باشگاه یوگا در کرج تحت نظر فدراسیون همگانی، تنها باشگاه یوگا در کرج زیر مجموعه وزارت ورزش و جوانان میباشیم. این تنها موارد جزیی از نقاط قوت ماست.

 

 

02632510555

02632559526

09338002633

Inst : YogaHozoor

آدرس : کرج ، آزادگان ، بلواز امام رضا نبش اردلان یکم