کلاس های پیلاتس + ویدیو توضیحات

برگزاری کلاس پیلاتس در کرج محدوده عظیمیه ، آزادگان ، گوهردشت ، جهانشهر

کلاس های آموزشی پیلاتس بانوان در کرج می باشد که دوستاران این ورزش در ، محدوده عظیمیه ، گوهردشت ، آزادگان کرج می توانند حضور داشته باشند. مجموعه یوگا حضور زیر نظر فدارسیون ورزشی استان البرز یک مجموعه جوان و سالم با سابقه 1 دهه می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه کند.


فواید جالب‌توجه ورزش پیلاتس

پیلاتس یک ورزش ترکیبی کاملاً متمرکز بر سلامت جسم و تمرکز ذهن فرد می‌باشد که با کمک حرکات کششی ورزش‌های نوین به کار می‌گیرد. عنصر جالبی که در ورزش پیلاتس قرار دارد این است که اغلب جامعه تصور می‌کنند این ورزش برای خانم‌ها است و دیگر آقایان نمی‌توانند به انجام چنین ورزشی بپردازند.
امروز قصد داریم به بررسی فواید جالب‌توجه ورزش پیلاتس و ضرورت پرداختن به تمرینات حضوری آن بپردازیم و دراین‌خصوص توضیحاتی را خدمت شما در قالب اطلاعات تکنیکی ارائه نماییم. از دیگر نکاتی که در خصوص ورزش پیلاتس می‌توان نام برد این است که شما در حین انجام تکنیک‌های پیلاتس می‌بایست از دستگاه‌ها نیز برای انجام تمرینات استفاده نمایید. 

برای شرکت در کلاس های حضوری پیلاتس در کرج  (محدوده گوهردشت ، عظیمیه ، آزادگان کرج)،  یا مشاوره با شماره های زیر می توانید ارتباط برقرار کنید:

 

 

 

02632510555

02632559526

09338002633

Inst : YogaHozoor

آدرس : کرج ، آزادگان ، بلواز امام رضا نبش اردلان یکم

 

هسته مرکزی بدن سرچشمه اتکا در ورزش پیلاتس

پیلاتس ورزشی است که مؤکداً در انجام حرکات و تمرینات بر هسته مرکزی بدن تاکید دارد. هسته عضلات مختلف در پیرامون تنه است که عامل اصلی تقویت و منعطف بودن آن به شمار می‌رود و اگر بتواند قوی بشود، قوای جسمانی ثبات خواهد داشت. عملکرد بهتر بخش‌های مرتبط با هسته بدن منوط به انجام مستمر تمرینات پیلاتس است. 
دردهای ناحیه کمر و لگن انسان یک درمان کلیدی در ورزش پیلاتس دارد و آن تمرکز بر افزایش قدرت مرکزی می‌باشد. قدرت مرکزی عامل کاهش اختلال عملکرد کف لگن است و نیز ناحیه مهمی می‌باشد زیرا سرمنشأ حرکات انفجاری در بدن است که آن را به اسم "نیروگاه" نیز می‌شناسند.
وقتی خانواده شما نگران قوز کردن شما هستند و از شما می‌خواهند که در هنگام نشستن صاف بنشینید طرز تفکر صحیحی داشته‌اند. یکی از ویژگی‌های انجام تمرینات و تکنیک‌های ورزش پیلاتس بهبود وضعیت عملکرد عضلات است که باعث می‌شود کنترل بر عضلات نامتعادل افزایش‌یافته و از شانه درد و سردرد و پشت درد و درد گردن در حالت‌های نشسته و یا ایستاده جلوگیری شده و این حرکات با سهولت بیشتری صورت‌پذیرند. پیلاتس تأثیر شگرفی بر هم‌ترازی کامل بدن و بهبود دامنه حرکتی ایده‌آل در مفصل‌ها و بالارفتن اکثر عضلات معکوس، فوکوس دارد.

ورزش پیلاتس در کرج و برگزاری جلسات حضوری

پیلاتس از رشته‌هایی است که در شهر کرج میان ورزش دوستان بسیار رواج دارد و اغلب مردم برای بالابردن سلامت ذهن و تمرکز خود اقدام به انجام ورزش پیلاتس می‌کنند. کانون یوگا حضور به راه‌اندازی جلسات و انجام تکنیک‌های این ورزش بسیار مهم زیر نظر مربیان مجرب و تعلیم‌دیده در کرج به‌شدت اهمیت می‌دهند.

جلسات دسته‌جمعی کلاس‌های حضوری پیلاتس در کرج بایستی به‌صورت منظم و مدون پیگیری شده و ورزش پیلاتس یکی از ویژگی‌هایش این است که عضلات شکم و لگن را عمق تر می‌کند تا هم منقبض شده و هم رها شود. این عضلات برای بریس بلندکردن و حمایت از اندام‌ها و محافظت و تثبیت عضلات کمر نیز بسیار مؤثر هستند.

یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت شرکت در کلاس‌های ورزش پیلاتس این است که پیلاتس ماهیچه‌های بدن را به حد تعادل می‌رساند. این تعادل به این معنی است که این ماهیچه‌ها نه خیلی شل و نه خیلی ضعیف باقی می‌مانند، بلکه پس از انجام مدون تمرین‌ها خیلی سفت هم نمی‌شوند که در اصطلاح عامیانه به آن سنگ شدن ماهیچه نیز گفته می‌شود.

کلام پایانی

  • پیلاتس یک ورزش بسیار هسته محور و مرکزگرا است که به کمک وسائل و تجهیزات، ورزشکار می‌تواند به انجام تمرینات و تکنیک‌های ورزش پیلاتس بپردازد.
  • ضرورت توجه به شرکت در جلسات حضوری کلاس‌های ورزشی پیلاتس ایجاب می‌کند که هنرجویان این رشته با جدیت کافی نسبت به انجام تمرینات بادقت بالایی اقدام نمایند.
  • پیلاتس یک ورزش دسته‌جمعی است که بایستی با قرارگرفتن در شاکله گروه این ورزش انجام بشود تا روحیه و اعتمادبه‌نفس جمعی نیز افزایش یابد.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد پیلاتس و مزایا و معایب آن می توانید این مطلب را مطالعه نمایید

 

02632510555

02632559526

09338002633

Inst : YogaHozoor

آدرس : کرج ، آزادگان ، بلواز امام رضا نبش اردلان یکم

بیشتر بخوانید

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید