یوگا

آموزش های یوگای کرج یکی از تخصصی ترین خدماتی است که کانون یوگا حضور ارائه می کند . کانون یوگا حضور با بیش از 1 دهه ، پیشگام آموزش های یوگا می باشد. این خدمات در شهر کرج در محدوده آزادگان ، عظیمیه ، گوهردشت ، جهانشهر می باشد که شما به راحتی می توانید به صورت حضوری دسترسی داشته باشید


 

یوگا، ورزشی است که  در میان مردم، محبوبیت پیدا کرده است که مجموعه کانون یوگا در کرج به نام یوگا حضور به صورت تخصصی در استان البرز فعالیت می نماید. اما این ورزش، در حقیقت، قدمت دیرینه دارد. در همین ابتدا باید گفت که، یوگا چیزی فراتر از یک ورزش است.این ورزش یک نوع سبک زندگی است، که شما را در مسیر سلامت روحی و جسمانی قرار می‌دهد و بینش تازه‌ای را به زندگی شما می‌بخشد.

در دنیایی که همه چیز سریع و بدون ترمز انجام میشود ، فست شارژ ، فست فود ، فست .... در ورزش یوگا ما این ترمز را باید بکشیم تا کمی آرام تر ، آگاه تر و با تمرکز بیشتر کار خود را انجام دهیم .

 

شرکت در کلاس‌های حضوری یوگا  به کاهش استرس و کم‌شدن احساس تنهایی کمک شایانی می‌کند و محیط را برای درمان و حمایت گروهی برای هنرجویان فراهم می‌آورد. کانون یوگا حضور برای هنرجویان مهم‌ترین اصل شرکت در کلاس‌ها و یادگیری ورزش یوگا را حضوری فیزیک و انجام تمرینات به‌صورت مدون و منظم می‌داند.

"مقصود از انجام ورزش یوگا تولید قدرت و آگاهی و هماهنگی در میان ذهن انسان و بدن انسان است"

 

 

 

در یکی از مطالب آموزشی وب سایت ، ما در مورد تاثیرات یوگا کاملا پرداختیم - این لینک را مشاهده کنید  - یکی از خدمات حرفه ای کانون یوگا حضور ، آموزش یوگا و آنواع سبک های آن به صورت حضوری در کرج می باشد

در روز های اتی ما برنامه های آموزشی یوگا را در این صفحه آپدیت خواهیم کرد تا شما دوستان بتوانید به راحتی برای یوگا برنامه ریزی کنید . در حال حاضر برای اطلاع از ساعت ها و کلاس های یوگا در کرج می توانید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید

در ضمن کلاس های یوگا هم برای آقایان و هم برای خانم ها دایر می باشد

02632510555

02632559526

09338002633

Inst : YogaHozoor

آدرس : کرج ، آزادگان ، بلواز امام رضا نبش اردلان یکم

یوگا کرج در  محدوده آزادگان ، گوهردشت ، عظیمیه ، جهانشهر

ما در آموزش های خود انواع سبک های یوگا را تجربه خواهیم کرد ، اعم از یوگاه هاتا، یوگای باکتی ، یوگای رجا ، یوگای کارما و... که هر کدام را می توان در آینده ای نه چندان دور به صورت تخصصی تجربه کرد.

 

 

مطلب مرتبط : اریال یوگا در کرج

 

یوگا  برای خانم ها و آقایان


خیلی‌ها یوگا را ورزشی، امروزی می‌دانند. اما برخلاف عقیده آن‌ها، این ورزش، قدمتی باستانی دارد. این ورزش دارای مزایای بی‌شماری است و حتی ممکن است برخی فواید آن از درک ما خارج باشد. 
افزایش استقامت و انعطاف بدن
همان طور که می‌دانید یوگا یک نوع ورزش است و این ورزش، برای تقویت استقامت و انعطاف‌پذیری و حفظ تعادل کمک می‌کند. این ورزش همانند بسیاری از ورزش های دیگر، شامل، حرکات کششی و استقامتی است.  
با شرکت در کلاس‌های کانون یوگا در کرج، می‌توانید به آمادگی بدنی کافی برسید.


تقویت دستگاه گردش خون
این ورزش، با پایین آوردن سطح استرس، به همراه حرکات کششی، باعث می‌شود که، خون، بهتر در بدن جریان یابد و اکسیژن و مواد مغذی، سریع‌تر و راحت‌تر به مقاصد خود، برسند. همچنین، این ورزش با پایین آوردن سطح فشار خون، به سلامت قلب، کمک زیادی می‌کند. 
                                         
کاهش سطح استرس
فلسفه یوگا بر پایه و اساس آرامش روحی، چیده شده است. همه نیز، می‌دانیم، در یک زندگی آرام، جایی برای استرس نیست. این ورزش با افزایش سطح تحمل درد، ریلکس کردن ذهنی، تنظیم خواب و مدیتیشن، استرس را از شما دور می‌کند.  
هرگز تاثیر این ورزش را بر زندگی خود، دست‌کم نگیرید. به مرور زمان، نبود استرس را در سبک زندگی خود مشاهده می‌کنید. همینطور می‌توانید با شرکت در جلسات گروهی این ورزش، روحیه خود را تقویت کنید و زندگی اجتماعی فعالی داشته باشید. 
 

 
شناخت بدن


با تمرین کردن مداوم این ورزش، می‌توان به شناخت کلی از بدن خود، دست پیدا کرد. هنگامی که از بدن آگاهی لازم را داشته باشیم، می‌توانیم، سلامت جسمانی خود را ارزیابی کنیم.
 این آگاهی در طول روز، به شما می‌فهماند که چگونه بایستید، غذا بخورید و حتی نفس بکشید، تا بیشترین کارایی را از اندام‌های بدن خود، بگیرید. 
التیام زخم های روحی
خیلی‌ها بعد از تمام شدن یک رابطه طولانی، از دست دادن عزیزان و هر نوع ترومایی به این ورزش رو می‌آورند. این ورزش به وسیله علم باستانی، به بهبود حال روحی این افراد بسیار کمک می‌کند و این ثابت شده است. احتمالا دوست و آشنایی دارید، که این ورزش ناجی راه‌شان شده باشد. 

با شرکت در جلسات کانون یوگا در کرج برای خانم‌ها و آقایان به حال خود کمک کنید.
بینش نو
این ورزش تفکر شما را دگرگون می‌کند. احتمالا صحبت های انگیزشی زیادی شنیده‌اید، اما با این ورزش شما تفکر «فقط یکبار زندگی خواهید کرد» را زندگی می‌کنید و این تنها یک شعار نیست. 
سطح دید شما به جهان اطراف تغییر خواهد‌کرد و همه چیز را بیشتر، با جنبه معنویت، خواهیددید. 
                                                           
کاهش وزن
خیلی‌ها ورزش را برای لاغری و کاهش وزن خود انتخاب می‌کنند و قطعا یوگا، می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها باشد. این ورزش در نوع پیشرفته، با درگیر کردن شدید عضلات بدن باعث تقویت و روی فرم آمدن بدن می‌شود. قطعا گزینه مناسبی برای لاغری است. 
شروع کاهش وزن به وسیله این ورزش، در هر نوع سایز هیکل، امکان پذیر است و همه تمرین‌ها بر اساس توانایی هر فرد، در نظر گرفته می‌شود، پس نگران سختی تمرین‌ها نباشید.
 


کانون یوگا در کرج، کلاس‌های حضوری را برای خانم‌ها و آقایان برگزار می‌کند. 

اطلاعات بیشتر در مورد کلاس یوگا آقایان در کرج
این ورزش با توجه به تمام روحیات و سنین، در جایگاه خود، می‌تواند مفید باشد. اگر افسرده‌اید یا به دنبال تغییر جدی در زندگی خود هستید، به این ورزش نه نگویید، تا بتوانید از تمام مزایای این ورزش باستانی برخوردار شوید. 
 افراد مشهوری که این ورزش راکار می‌کنند: آدام لوین، جورجینا رودریگز، کندال جنر، الکساندرا داداریو، کیتی پری و ... 

 

 

 

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید